Skontaktuj się z nami: +48 91 39 25 950

Ceramiktherm S.C. - piece laboratoryjne, piece wysokotemperaturowe, piece spopielające, piece do prażenia, piece do hartowania

Serwis

Głównym profilem firmy jest serwis techniczny i renowacja  urządzeń  do obróbki termicznej oraz rzetelne doradztwo przy  doborze pieców  do ceramiki, fusingu, emalii, oraz wielu innych .

Wszystkie modele pieców i programatorów znajdujące się w naszej aktualnej ofercie posiadają 3-letni okres gwarancji (nie dodyczy elementów grzejnych), certyfikat zgodności bezpieczeństwa z normami EU. Do każdego zakupionego towaru dołączona zostaje Karta Gwarancyjna, niezbędna przy serwisowaniu urządzenia. W przypadku realizacji zobowiązań gwarancyjnych klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wynikających z faktu serwisowania produktu.

Nasz serwis dotrze do Państwa już po 48 godzinach od zgłoszenia awarii.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz przeszkolenia z obsługi pieców i programatorów na terenie całej Polski. Klienci z województwa zachodniopomorskiego oraz z terenów przyległych montaż i przeszkolenie mają zagwarantowany w cenie brutto urządzenia.

Ponadto zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym - służymy radą i pomocą we wszystkich kwestiach. Przeprowadzamy całkowitą regenerację używanych urządzeń do obróbki cieplnej: piece do wypalania ceramiki, piece do fusingu, suszarki oraz wiele innych. Wymieniamy między innymi elementy grzejne, kontraktory i instalację elektro-elektroniczną, cegły szamotowe oraz zużyte części zamienne w tego typu urządzeniach.

Jako nieliczni w Polsce otrzymaliśmy autoryzację serwisu wszystkich urządzeń firmy Nabertherm w dziedzinie - Sztuka i Rzemiosło

 


 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem oraz autoryzowanym dystrybutorem i serwisem pieców Prymus firmy GAC.