Skontaktuj się z nami: +48 91 39 25 950

Ceramiktherm S.C. - piece laboratoryjne, piece wysokotemperaturowe, piece spopielające, piece do prażenia, piece do hartowania

Doradztwo

Szanowni Państwo,

pozyskując piec do wypalania ceramiki w autoryzowanym serwisie firmy Nabertherm uzyskujesz stuprocentową gwarancję fachowego serwisu technicznego oraz kompleksową asystę dotyczącą obsługi i użytkowania pieca oraz doradztwo przy wszelkich innych kwestiach, które mogą być dla Państwa problematyczne.

W naszym dziale sprzedaży i doradztwa chętnie udzielamy fachowych porad przy doborze najbardziej odpowiedniego pieca dla dowolnego zastosowania.

Jeśli posiadasz wątpliwości co do pieca, który potrzebujesz to zgłoś się do nas, a my dopasujemy go idealnie do Twoich potrzeb i wymagań.

Służymy radą praktyczna opartą na doświadczeniach wyniesionych podczas wieloletniej pracy w warsztacie ceramicznym oraz fachową wiedzą teoretyczną i praktyczną pozyskaną na szkoleniach i kursach organizowanych przez producentów, z którymi współpracujemy.

Nasze doradztwo zmierza do dokonania optymalnie najkorzystniejszego wyboru produktu, który w konsekwencji będzie się przekładał na maksymalną satysfakcję naszych klientów.

Zapraszamy do naszego internetowego poradnika dotyczącego wyboru pieca do wypalania ceramiki: www.piecedoceramiki.pl